kikolak.com
Życzenia Wielkanocne PDF Drukuj Email

 
 
II Memoriał Andrzeja Blachowskiego PDF Drukuj Email
Nauczyciele Zespołu Szkół w Kikole zapraszają na II Memoriał Andrzeja Blachowskiego w piłce siatkowej kobiet i mężczyzn, który odbędzie się   01.03.2014r. w hali sportowej przy Zespole Szkół w Kikole o godz. 1000 . 
Godzina 930 – spotkanie kapitanów drużyn i losowanie. Drużyna składa się z czterech osób grających na boisku + gracze rezerwowi. Wpisowe od jednego zawodnika wynosi 10 zł. Dochód z wpłacanej kwoty zostanie przekazany na rehabilitację Marka Kantorskiego. 
 
Zgłoszenia telefoniczne drużyny 
pod nr. tel. : 601-853-078 lub 502-158-111
 
Organizatorzy : 
Iwona Krajewska, Anna Witkowska
 Marek Zajączkowski , Krzysztof Zarębski 
 
Polityka PDF Drukuj Email
Kolejne spotkanie z posłem 

Zapraszam na spotkanie z posłem Prawa i Sprawiedliwości Janem Krzysztofem Ardanowskim, które odbędzie się w najbliższy poniedziałek 10 lutego o godzinnie 17.00 w budynku Karmelickiej Ochotniczej Straży Pożarnej w Woli .

Jak pisze w zaproszeniu: "Paragnę, jako Poseł RP, poinformować mieszkańców gminy Kikół o sprawach, które mają i będą miały znaczący wpływ na sytuację Polski w najbliższych latach.

Rządy Platformy Obywatelskiej i Polskiego Stronnictwa Ludowego doprowadziły każdy element polskiego państwa na skaraj upadku. Polska gospodarka, bezpieczeństwo narodowe, wieś i rolnictwo, polityka zgraniczna i wewnętrzna zostały w ostatnich latach znacznie osłabione. Ponadto przyzwolono na otwartą walkę z Kościołem Katolickim – fundamentem i ostoją wiary oraz polskości.

Pragnę zatem mówić ogólną sytuację Polski poruszając wiele istotnych kwestii dotyczących każdego Polaka. Ważne jest, aby obywatele Rzeczypospolitej byli rzetelnie i uczciwie informowani o sytuacji w kraju.”

 
Szlachetna Paczka PDF Drukuj Email

Edycja 2013

To nieco ponad połowa paczek, które otrzymali obdarowani.

 W tym roku miałem przyjemność włączyć się w akcję, która pozwala pomóc potrzebującym w okresie przedświątecznym. Sama akcja ma już trzynaście lat. Rozpoczynała się bardzo skromnie w Krakowie, gdzie grupa studentów pod kierownictwem ks. Jacka Stryczka obdarowała 30 rodzin. Od wielu lat  ma ona już charakter ogólnopolski.  W tym roku paczkę organizowano w 508 punktach w całej Polsce.  Nasz zespół w składzie Anna Baranowska, Renata Gołębiewska, Małgorzata Wojciechowska, Marek Baranowski, Jacek Zająkała i Jarosław Rosłonowski koordynował dostarczenie paczek do 10 rodzin. Jak widać na załączonym obrazku darczyńcy byli bardzo hojni.

Rezultaty samej akcji imponują. Z danych, które wyczytałem na stronie projektu wynika, że pomoc otrzymało 17 684 rodzin, 617 000 osób połączyło współdziałanie a sama wartość pomocy wyniosła ok. 33 mln zł.   

 

 
Polityka PDF Drukuj Email

Spotkanie z Mariuszem Błaszczakiem

W sobotę (7 grudnia) w Lipnie, odbyło się spotkanie z Przewodniczącym Klubu Parlamentarnego Prawa i Sprawiedliwości Panem Mariuszem Błaszczakiem oraz posłami Łukaszem Zbonikowskim i Krzysztofem Ardanowskim. W wypełnionej sali dyskutowano o aktualnej sytuacji społeczno-politycznej, o zbliżających się wyborach do parlamentu europejskiego, o decyzjach koalicji PO-PSL i ich konsekwencjach dla Polaków.  Poseł Krzysztof Ardanowski zapowiedział dalsze spotkania z mieszkańcami gmin powiatu lipnowskiego. Warto wziąć w nich udział. Dają one możliwość osobistej rozmowy i uzyskania odpowiedzi na nurtujące nas pytania. O spotkaniach w Gminie Kikół będę informował na bieżąco.

 
Polityka PDF Drukuj Email

logo partiiSpotkanie z posłem Prawa i Sprawiedliwości

W najbliższą sobotę (7 grudnia) w Lipnie, w Miejskim Centrum Kulturalnym przy ulicy Piłsudskiego 22 odbędzie się spotkanie z Przewodniczącym Klubu Parlamentarnego Prawa i Sprawiedliwości Panem Mariuszem Błaszczakiem. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 1600.  Zachęcam do uczestnictwa wszystkich zainteresowanych aktualną sytuacją społeczno polityczną w naszym kraju. Spotkanie ma charakter otwarty. W jego trakcie można będzie podyskutować z panem posłem. Jeżeli ktoś chciałby wziąć udział a ma problem z dojazdem to proszę o kontakt.

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 1 z 29

Reklama

Reklama

Zapraszamy do sklepu

Statystyki

Wizyt wczoraj: 27
Wizyt dzisiaj: 13
Wizyt przez miesiąc: 650
wizyt wszystkich: 62005
max. dziennie: 3348

Sonda

Regionlana Liga Piłki Siatkowej. Jak oceniasz występy Ogończyka?
 
Free template 'Feel Free' by [ Anch ] Gorsk.net Studio. Please, don't remove this hidden copyleft!