kikolak.com
Życzenia Wielkanocne PDF Drukuj Email

 
 
Wybory do europarlamenu PDF Drukuj Email

Eurowybory

Przed nami wybory do Parlamentu Europejskiego. Odbędą się one 25 maja 2014 roku. Poszczególne partie skompletowały już listy kandydatów. Z ramienia Prawa i Sprawiedliwości kandydatem z naszego regionu będzie Jacek Zająkała - były wójt i obecny radny powiatowy. W ramach przygotowań do kampanii wyborczej mieliśmy okazję w sobotę uczestniczyć jako członkowie i sympatycy tej partii  w spotkaniu z posłem Joachimem Brudzińskim, na którym prezentowali się niektórzy kandydaci na europosłów, w tym Jacek Zająkała. Pełna lista kandydatów z Okręgu Wyborczego Nr 2 wygląda następująco:

1. Kosma Złotowski
2. Andrzej Zybertowicz
3. Marzenna Drab
4. Banaszak Adam
5. Wojciech Kowalski
6. Małgorzata Stolecka
7. Robert Szafrański
8. Beata Adamowicz
9. Jacek Zająkała
10. Joanna Beata Borowiak
 
 

 
II Memoriał Andrzeja Blachowskiego PDF Drukuj Email
Nauczyciele Zespołu Szkół w Kikole zapraszają na II Memoriał Andrzeja Blachowskiego w piłce siatkowej kobiet i mężczyzn, który odbędzie się   01.03.2014r. w hali sportowej przy Zespole Szkół w Kikole o godz. 1000 . 
Godzina 930 – spotkanie kapitanów drużyn i losowanie. Drużyna składa się z czterech osób grających na boisku + gracze rezerwowi. Wpisowe od jednego zawodnika wynosi 10 zł. Dochód z wpłacanej kwoty zostanie przekazany na rehabilitację Marka Kantorskiego. 
 
Zgłoszenia telefoniczne drużyny 
pod nr. tel. : 601-853-078 lub 502-158-111
 
Organizatorzy : 
Iwona Krajewska, Anna Witkowska
 Marek Zajączkowski , Krzysztof Zarębski 
 
Polityka PDF Drukuj Email
Kolejne spotkanie z posłem 

Zapraszam na spotkanie z posłem Prawa i Sprawiedliwości Janem Krzysztofem Ardanowskim, które odbędzie się w najbliższy poniedziałek 10 lutego o godzinnie 17.00 w budynku Karmelickiej Ochotniczej Straży Pożarnej w Woli .

Jak pisze w zaproszeniu: "Paragnę, jako Poseł RP, poinformować mieszkańców gminy Kikół o sprawach, które mają i będą miały znaczący wpływ na sytuację Polski w najbliższych latach.

Rządy Platformy Obywatelskiej i Polskiego Stronnictwa Ludowego doprowadziły każdy element polskiego państwa na skaraj upadku. Polska gospodarka, bezpieczeństwo narodowe, wieś i rolnictwo, polityka zgraniczna i wewnętrzna zostały w ostatnich latach znacznie osłabione. Ponadto przyzwolono na otwartą walkę z Kościołem Katolickim – fundamentem i ostoją wiary oraz polskości.

Pragnę zatem mówić ogólną sytuację Polski poruszając wiele istotnych kwestii dotyczących każdego Polaka. Ważne jest, aby obywatele Rzeczypospolitej byli rzetelnie i uczciwie informowani o sytuacji w kraju.”

 
Szlachetna Paczka PDF Drukuj Email

Edycja 2013

To nieco ponad połowa paczek, które otrzymali obdarowani.

 W tym roku miałem przyjemność włączyć się w akcję, która pozwala pomóc potrzebującym w okresie przedświątecznym. Sama akcja ma już trzynaście lat. Rozpoczynała się bardzo skromnie w Krakowie, gdzie grupa studentów pod kierownictwem ks. Jacka Stryczka obdarowała 30 rodzin. Od wielu lat  ma ona już charakter ogólnopolski.  W tym roku paczkę organizowano w 508 punktach w całej Polsce.  Nasz zespół w składzie Anna Baranowska, Renata Gołębiewska, Małgorzata Wojciechowska, Marek Baranowski, Jacek Zająkała i Jarosław Rosłonowski koordynował dostarczenie paczek do 10 rodzin. Jak widać na załączonym obrazku darczyńcy byli bardzo hojni.

Rezultaty samej akcji imponują. Z danych, które wyczytałem na stronie projektu wynika, że pomoc otrzymało 17 684 rodzin, 617 000 osób połączyło współdziałanie a sama wartość pomocy wyniosła ok. 33 mln zł.   

 

 
Polityka PDF Drukuj Email

Spotkanie z Mariuszem Błaszczakiem

W sobotę (7 grudnia) w Lipnie, odbyło się spotkanie z Przewodniczącym Klubu Parlamentarnego Prawa i Sprawiedliwości Panem Mariuszem Błaszczakiem oraz posłami Łukaszem Zbonikowskim i Krzysztofem Ardanowskim. W wypełnionej sali dyskutowano o aktualnej sytuacji społeczno-politycznej, o zbliżających się wyborach do parlamentu europejskiego, o decyzjach koalicji PO-PSL i ich konsekwencjach dla Polaków.  Poseł Krzysztof Ardanowski zapowiedział dalsze spotkania z mieszkańcami gmin powiatu lipnowskiego. Warto wziąć w nich udział. Dają one możliwość osobistej rozmowy i uzyskania odpowiedzi na nurtujące nas pytania. O spotkaniach w Gminie Kikół będę informował na bieżąco.

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 1 z 29

Reklama

Reklama

Tu mo?e by? Twoja reklama

Statystyki

Wizyt wczoraj: 19
Wizyt dzisiaj: 7
Wizyt przez miesiąc: 559
wizyt wszystkich: 59288
max. dziennie: 3266

Sonda

Regionlana Liga Piłki Siatkowej. Jak oceniasz występy Ogończyka?
 
Free template 'Feel Free' by [ Anch ] Gorsk.net Studio. Please, don't remove this hidden copyleft!